Працівники адміністрації морського порту «Южний» пройшли навчання з питань цивільного захисту за відповідною категорією «Керівники навчальних груп з підготовки працівників діям у надзвичайних ситуаціях». Заняття проводили фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області.

До навчання залучалися керівники навчальних груп з питань цивільного захисту структурних підрозділів адміністрації морського порту – 25 людей навчалося без відриву від виробництва.

До присутніх було доведено вимоги керівних документів про порядок здійснення навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях, порядок и строки проведення занять, тренувань та навчань з цивільного захисту, порядок звітності про проведення занять. Додатково було доведено та практично відпрацьовано порядок та правила надання першої допомоги постраждалим.

Головна мета проходження навчання – вивчення керівних документів керівниками навчальних груп, оскільки на них покладені завдання з організації проведення занять з працівниками адміністрації морського порту «Южний» з приводу того, як діяти у надзвичайних ситуаціях.