З 27 по 29 серпня 2018 року по узгодженню з Управлінням безпеки на транспорті та технічного регулювання Міністерства інфраструктури України в м. Южне на базі СП «Портовик» відбувся семінар-навчання керівників служб охорони праці філій ДП «АМПУ» з питань нововведених нормативно-правових актів з охорони праці.

Навчання організував галузевий навчальний центр на морському та річковому транспорті навчально-курсовий комбінат Херсонської філії ДП «АМПУ» (далі – ГНЦ МРТ). Слід зазначити, що на початку цього року ГНЦ МРТ наказом Мінінфраструктури від 03.01.2018 № 7, був внесений до Переліку об’єктів господарювання, що здійснюють навчання з питань охорони праці посадових осіб та членів комісій з перевірки знань та визначено галузевим навчальним центром на морському та річковому транспорті.

В рамках семінару-навчання навчальний центр SAR провів тренінг з надання домедичної допомоги. В процесі навчання були використані манекени, відеоматеріали, обладнання для симуляції, а також проведені практичні сценарії для відпрацювання отриманих теоретичних знань. Присутні мали можливість відпрацювати прийоми серцево-легеневої реанімації на навчальних манекенах. Інструктори навчального центру розказали про основні правила надання домедичної допомоги, алгоритми дії при травмах, втрати свідомості та інших станах, що загрожують життю і здоров’ю людей, а також на що слід звернути увагу під час виклику швидкої допомоги.

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

По закінченню семінару-навчання керівники служб охорони праці філій ДП «АМПУ» пройшли перевірку знань з питань охорони праці в Комісії Державної служби України з питань праці та показали позитивні результати.