В адміністрації морського порту «Южний» значна увага приділяється безпеці на всіх рівнях та на кожній ділянці території і акваторії морського порту.

В рамках проведення Року Безпеки пройшли командно-штабні навчання з відпрацювання алгоритму дій працівників служби морської безпеки, оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах філії, а саме виявлення на території адміністрації морського порту «Южний» підозрілого предмету, схожого на вибуховий пристрій.

За умовами навчань, працівники охорони підприємства під час здійснення огляду прилеглої території в районі одного з контрольно-пропускних пунктів виявили підозрілий предмет, зовнішньо схожий на вибуховий пристрій.

Працівниками СМБ, згідно з відпрацьованим алгоритмом та Планом взаємодії, було сповіщено про подію керівництво СМБ, змінного диспетчера філії та чергових правоохоронних органів. Спільно зі співробітниками поліції охорони та відділу прикордонної служби «Південний» організовано виведення всіх осіб з «небезпечної зони» та блокування доступу до неї. Відповідним підрозділом правоохоронних органів «небезпечний предмет» був умовно знешкоджений.

В ході навчань було вдосконалено порядок оповіщення і взаємодії, а також перевірена готовність служби морської безпеки адміністрації морського порту «Южний» і правоохоронних органів до дій у випадку виникнення позаштатних ситуацій на портових засобах морського порту «Южний».