В рамках проведення Року Безпеки 10 серпня службою морської безпеки були проведені практичні навчання з використанням «учбового порушника». Захід відбувся з метою перевірки якісного здійснення пропускного режиму на контрольно-пропускних пунктах адміністрації морського порту «Южний», а також перевірки взаємодії з правоохоронними органами у випадку виникнення позаштатних ситуацій.

Під час спроби потрапити на режимну територію працівниками загону загальної охорони СМБ на контрольно-пропускному пункті був виявлений та затриманий «учбовий порушник». Згідно з відпрацьованим алгоритмом та Планом взаємодії, про факт виявлення підозрілої особи були оповіщені працівники поліції охорони та відділ прикордонної служби «Південний». «Учбовий порушник» був переданий наряду ВПС «Південний» для подальшої перевірки та з’ясування його особистості.

В ході навчань було вдосконалено порядок взаємодії, а також перевірена готовність служби морської безпеки адміністрації морського порту «Южний» та правоохоронних органів до дій у випадку виникнення позаштатних ситуацій.