11 липня стартували ремонтні роботи біля пам’ятного знаку висадки Григорівського десанту (с. Григорівка). Роботи проводяться силами ТОВ «БК Дорсервіс» та за підтримки адміністрації морського порту «Южний» та профкому адміністрації морського порту «Южний».

Нагадуємо, що ще в травні цього року був створений оргкомітет з ремонту пам’ятного знаку висадки Григорівського десанту, головою якого призначили голову профспілки адміністрації морського порту «Южний» Олексія Лукича Гладушевського.

Також нагадуємо, що урочисте відкриття відремонтованого пам’ятного знаку Григорівського десанту планується 21 вересня 2018 року. Саме в ці дні, 77 років тому в районі села Григорівка Комінтернівського району Григорівським десантом було здійснено військово-морську операцію під час оборони Одеси.

До відкриття також будуть проведені роботи з благоустрою території біля пам’ятного знаку, а саме: підрізані кущі, прибрана суха трава, вирівняний ґрунт та висаджені хризантеми біля стели пам’ятного знаку. Роботи з благоустрою території проводитимуться за підтримки ВАТ «ОПЗ».