На Дошці пошани, що розташована на території 601 корпусу адміністрації морського порту «Южний», розмістилися фото легендарних особистостей, які творили історію порту, а також фотографії тих, хто створює теперішній імідж підприємства. Сьогодні ми розповімо детальніше про тих, чиї фото прикрасили розділ «Кращі працівники адміністрації морського порту «Южний»

Наталія Володимирівна Мошун народилася 22.12.1973 р.
В 1996 році закінчила Одеський державний морський університет за спеціальністю «Транспортний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджер-економіст.
Свою трудову діяльність розпочала секретарем-друкаркою СПТУ № 14. З квітня 1994 року по червень 2013 року Наталія Володимирівна Мошун працювала в морському торговельному порту «Южний» на посадах: технік відділу комерційної діяльності та зовнішніх зв’язків управління порту, секретар-друкарка канцелярії порту, технік відділу вантажної і комерційної роботи управління порту, інженер відділу вантажної і комерційної роботи управління порту, інженер (з маркетингу) відділу вантажної і комерційної роботи управління порту, інженер (з маркетингу) відділу договірної роботи та тендерних процедур служби МТЗ і договірної роботи, провідний інженер відділу договірної роботи та тендерних процедур служби МТЗ і договірної роботи, провідний інженер відділу договірної роботи та тендерних процедур управління порту, провідний інженер відділу тендерних процедур управління порту, а згодом Наталія Володимирівна була призначена на посаду заступника начальника відділу тендерних процедур управління порту.
З 13 червня 2013 року по теперішній час Наталія Володимирівна працює в адміністрації морського порту «Южний» начальником відділу тендерних процедур в порядку переведення з ДП МТП «Южний».
Загальний трудовий стаж роботи Наталії Володимирівни Мошун складає понад 24 роки 5 місяців, з них майже 5 років – адміністрації морського порту «Южний».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків та досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань Мошун Наталія Володимирівна нагороджена:
– Почесною грамотою начальника адміністрації МП «Южний», за досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань, трудовий внесок у створення та налагодження роботи адміністрації морського порту «Южний», 2014 р.;
– Почесною грамотою ДП «АМПУ» за особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових обов’язків, пов’язаних із формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері морського транспорту, та з нагоди святкування Дня незалежності України, 2015 р.;
– Почесною грамотою ДП «АМПУ» за плідну працю, професійне виконання обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання річного плану закупівель, 2015 р.;
– Почесною грамотою ДП «АМПУ» за плідну працю, професійне виконання обов’язків, вагомий особистий внесок у проведення закупівель товарів, робіт та послуг, 2016 р.;
– Почесною грамотою виконкому Южненської міської ради за самовіддану та плідну працю, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування 4-ї річниці з дня
створення адміністрації морського порту «Южний», 2017 р.;
– Почесною грамотою ДП «АМПУ» за особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових обов’язків, пов’язаних із формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері морського транспорту, та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників морського та річкового флоту, 2017 р.

Ірина Анатоліївна Мартинюк народилася 22.02.1973 р.
В 1999 році закінчила Одеський державний морський університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста.
Свою трудову діяльність Ірина Анатоліївна Мартинюк розпочала контролером-ревізором контрольно-ревізійної групи Контрольно-ревізійного управління, а згодом – старшим контролером-ревізором контрольно-ревізійної групи.
З серпня 2001 року по жовтень 2005 року працювала у Державній податковій інспекції м. Южне на посадах: старший державний податковий ревізор-інспектор відділу податкового аудиту; головний державний податковий ревізор-інспектор групи по контролю у сфері ЗЕД та фінансових установ відділу документальних перевірок суб’єктів підприємницької діяльності- юридичних осіб управління податкового аудиту та валютного контролю; головний державний податковий ревізор-інспектор групи податкового аудиту відділу документальних перевірок суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб управління податкового аудиту та валютного контролю; головний державний податковий ревізор-інспектор групи документальних перевірок суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб управління податкового аудиту та валютного контролю; згодом була призначена заступником начальника відділу податкового аудиту та валютного контролю; а далі була переведена головним державним податковим ревізором – інспектором відділу контрольно-перевірочної роботи.
З жовтня 2005 року по червень 2013 рік Ірина Анатоліївна працювала в морському торговельному порту «Южний» на посадах: бухгалтер-ревізор централізованої бухгалтерії управління порту; бухгалтер-ревізор ревізійного відділу; бухгалтер централізованої бухгалтерії управління порту; провідний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління порту; бухгалтер централізованої бухгалтерії управління порту.
З 13 червня 2013 року по теперішній час Ірина Анатоліївна Мартинюк працює адміністрації морського порту «Южний»:
– 06.2013 – 08.2013 – в.о. головного бухгалтера бухгалтерії управління;
– 08.2013 – 02.2014 – головний бухгалтер управління;
– 04.2017 – по теперішний час – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління.
Загальний трудовий стаж роботи Ірини Анатоліївни Мартинюк складає понад 23 роки 3 місяці, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 12 років 7 місяців.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків та з нагоди святкування Дня працівників морського та річкового флоту України Ірина Анатоліївна Мартинюк нагороджена Почесною грамотою виконкому Южненської міської ради, 2015 р.
За високий професіоналізм, особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових обов’язків, пов’язаних із формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері морського транспорту, творчу ініціативу в роботі та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня Ірині Анатоліївні висловлена подяка Міністерства інфраструктури України, 2017 р.

Олександр Андрійович Лукіянчук народився 03.05.1958 р.
В 1974 році закінчив навчання в Одеському професійно-технічному училищі №5 та отримав кваліфікацію токара.
Свою трудову діяльність розпочав токарем Одеського заводу «Кинап».
Протягом наступного часу працював у трестах «Одесхімбуд», «Одеспромбуд» та за переводом – на Булдинському автотранспортному підприємстві.
З березня 1989 року по червень 2013 року Лукіянчук Олександр Андрійович працював в морському торговельному порту «Южний» на посадах: слюсар з ремонту автомобілей автобази порту, токар служби енергозабезпечення.
З 13 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний» токарем служби енергозабезпечення.
Загальний трудовий стаж роботи Лукіянчука Олександра Андрійовича складає понад 45 років, з них майже 29 років – в ДП «Морський торговельний порт «Южний» та адміністрації морського порту «Южний».
У 2009 році Олександру Андрійовичу присвоєно звання «Ветеран праці порту Южний».

Інна Вікторівна Кузьменко народилася 16.09.1970 р.
В 1993 році закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова, а у 1999 році – Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Банківська справа» та здобула кваліфікацію економіста.
Свою трудову діяльність розпочала секретарем керівника виконкому Южненської міської ради народних депутатів. Протягом наступного часу працювала у Южненському міському суді, у ПП «Промзв’язок», у агентстві «Южне» операційного управління Промінвестбанку, у Іллічівському та Южненському відділеннях Промінвестбанку.
З липня 2001 року по червень 2013 року Інна Вікторівна Кузьменко працювала в морському торговельному порту «Южний» на посаді інженера по банківським розрахункам відділу економіки і фінансів управління порту, а згодом – провідним економістом з планування і аналізу фінансового відділу управління.
З 13 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний»:
06.2013 – 10.2015 – заступник начальника відділу економіки і фінансів управління в порядку переведення з ДП МТП «Южний»;
10.2015 – по теперішний час – референт керівника відділу діловодства управління.
Загальний трудовий стаж роботи Інни Вікторівни Кузьменко складає понад 24 роки 6 місяців, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 16 років 10 місяців.
Неодноразово Інна Вікторівна Кузьменко нагороджувалася Почесними грамотами начальника морського торгового порту «Южний», а за сумлінну працю в галузі морського транспорту, вагомий особистий внесок у розбудову транспортного комплексу області, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня флоту України, нагороджена Почесною грамотою Одеської обласної ради, 2011 р.
За досягнуті успіхи у виробничих завдань, вагомий трудовий внесок у розвиток морської галузі України, з нагоди Дня флоту України та на підставі рішення спільного засідання адміністрації та профспілкового комітету ППЮФДП «АМПУ» (АМП «Южний»), Інна Вікторівна нагороджена почесною грамотою, 2014 р.
Міністерством інфраструктури України ДП «АМПУ» Інна Вікторівна нагороджена Почесною грамотою за особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових обов’язків, пов’язаних із формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері морського транспорту, та з нагоди святкування Дня незалежності України, 2015 р.

Світлана Равісівна Козак народилася 14.03.1983 р.
В 2008 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Гідромеліорація» та здобула кваліфікацію спеціаліста з водних ресурсів.
Свою трудову діяльність розпочала лаборантом Одеської обласної автошколи ВСА. Протягом наступного часу працювала в ТОВ «Трансінвестсервіс», ТОВ «Тіс-Зерно», ТОВ «Тіс-Руда».
З 8 липня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний»:
07.2013 – 05.2016 – диспетчер дільниці автозабезпечення;
05.2016 – по теперішний час – диспетчер автогосподарства.
Загальний трудовий стаж роботи Світлани Равісівни Козак складає понад 14 років 3 місяці, з них майже 5 років – в адміністрації морського порту «Южний».
За плідну працю в галузі морського транспорту, вагомі трудові здобутки в розбудові морегосподарського комплексу, високу професійну майстерність та з нагоди святкування річниці утворення адміністрації морського порту «Южний» Світлана Равісівна нагороджена Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації, 2017 р.

Ольга Іванівна Коваленко народилася 13.02.1969 р.
В 1992 році закінчила Одеський медичний інститут ім. М.Г. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.
Свою трудову діяльність розпочала лікарем-інтерном Ананьївської центральної районної лікарні Одеської області. Протягом наступного часу працювала лікарем-терапевтом у поліклініці м. Южне.
З серпня 2005 року по червень 2013 року Ольга Іванівна Коваленко працювала в морському торговельному порту «Южний» на посаді заступника директора з лікувальної роботи профілакторію порту, а згодом – заступником завідувача оздоровчо-спортивного комплексу з медичної роботи та головним лікарем (з обов’язками терапевта) санаторію-профілакторію «Портовик» .
З 20 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний» головним лікарем (з обов’язками терапевта) санаторію-профілакторію «Портовик» в порядку переведення з ДП МТП «Южний».
Загальний трудовий стаж роботи Ольги Іванівни Коваленко складає понад 25 років 9 місяців, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 12 років 9 місяців.
За досягнуті успіхи та плідну роботу та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня Ольга Іванівна Коваленко нагороджена Почесною грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний».

В’ячеслав Євстафійович Дружин народився 13.04.1950 р.
В 1976 році закінчив Астраханське морехідне училище за спеціальністю «Морське судноводіння» та здобув кваліфікацію техніка-судноводія, а у 1984 році – Астраханський технічний інститут рибної промисловості та господарства за спеціальністю «Судноводіння на морських шляхах» і здобув кваліфікацію інженера-судноводія.
Свою трудову діяльність В’ячеслав Євстафійович Дружин розпочав столяром Пугачевського деревообробного заводу, а протягом наступного часу – 3-м штурманом танкера «Волгонефть-12». Згодом він працював 2 помічником капітану Касприбхолодфлоту.
З листопада 1972 року по липень 1974 року обіймав посади: завідувач технічним архівом технічної часті, інженер технічної часті Управління виправно-трудових установ.
З 1974 року по 1982 рік В’ячеслав Євстафійович працював помічником капітану, а з 1982 року по 1983 рік – матросом 2 класу в естонському рибопромисловому виробничому об’єднанні «Океан». У 1983 році працював судноводієм рибколгоспу ім. л-та Шмідта, а з 1983 року по 1989 рік – старшим помічником капітану счс «Василій Панченко» , капітаном рс «Чаган» риболовецького колгоспу «Черноморець». З 1989 року Вячеслав Євстафійович був відряджений строком на 6 місяців в Південну морську інженерно-геологічну експедицію.
З 1990 року по 1992 рік був відряджений до риболовецького колгоспу ім. Котовського та з 1992 року по 1993 рік переведений капітаном до риболовецького колгоспу ім. Шмідта.
З липня 1993 року по жовтень 1994 року Вячеслав Євстафійович Дружин працював капітаном українсько-болгарсько-татарського підприємства «Скат», з листопада 1994 року по листопад 1995 року – капітаном ПТС-206 ТОВ «Вікс».
З 1997 року по1998 рік працював капітаном у Рибогосподарському аграрному ТОВ «Чорноморець» та помічником капітану у КАТ «Рибозавод».
З 12 березня 2014 року по теперішній час В’ячеслав Євстафійович Дружин працює в адміністрації морського порту «Южний»:
– 03.2014 – 04.2017 – капітан портового нагляду служби капітану порту;
– 04.2017 – по теперішний час – начальник зміни (портового нагляду) служби капітану порту.
Загальний трудовий стаж роботи В’ячеслава Євстафійовича Дружина складає понад 29 років, з них майже 4 роки – в адміністрації морського порту «Южний».
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди святкування Дня працівників морського та річкового флоту України В’ячеслав Євстафійович Дружин нагороджений Почесною грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», 2015 р.
За плідну працю в галузі морського транспорту, вагомі трудові здобутки в розбудові моргосподарського комплексу, високу професійну майстерність та з нагоди річниці утворення адміністрації морського порту «Южний» В’ячеслав Євстафійович Дружин нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації, 2017 р.

Наталія Сергіївна Вербицька народилася 08.04.1979 р.
В 2001 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі» та здобула кваліфікацію спеціаліста з комп’ютерної інженерії, в 2006 році закінчила Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста, а у 2012 році Відкритий Університет Великобританії – менеджмент (МВА).
Свою трудову діяльність розпочала інженером автоматизованих систем управління відділу інформаційних технологій «Лукойл – Одеський нафтопереробний завод». Протягом наступного часу працювала в «Лукойл Технолоджі Сервісіз Україна», в «Інфраструктура Технолоджі Сервісіз та Інжиніринг Україна» начальником відділу кадрів та розрахунку заробітної плати.
З 14 листопада 2016 року працює в адміністрації морського порту «Южний»:
11.2016 – 08.2017 – провідний фахівець сектору кадрового забезпечення та навчання служби управління персоналом;
З 3 серпня 2017 року по теперішній час обіймає посаду начальника служби управління персоналом.
Загальний трудовий стаж роботи Вербицької Наталії Сергіївни складає понад 20 років, з них майже 1 рік 6 місяців – в адміністрації морського порту «Южний».
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток економіки України та з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України Наталія Сергіївна Вербицька нагороджена Грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», 2017 р.

Сергій Іванович Булаєнко народився 14.02.1966 р.
В 1989 р. закінчив навчання у Львівському вищому військово-політичному училищі за спеціальністю «Військово-політична, культурно-освітня» та отримав кваліфікацію культурно-освітнього працівника.
З 1985 року по 2004 рік Сергій Іванович проходив дійсну військову службу у Збройних силах України. Свою трудову діяльність розпочав спеціалістом 1 категорії ДМС Одеського національного морського університету, а згодом обіймав посаду начальника відділу маркетингу і реклами Одеського національного морського університету.
З вересня 2010 року по травень 2013 року Булаєнко Сергій Іванович працював в морському торговельному порту «Южний» на посадах: провідний фахівець (офіцер служби морської безпеки) морського патрульного відділу служби морської безпеки, начальник морського патрульного відділу служби морської безпеки.
З 15 липня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний» начальником морського патрульного відділу служби морської безпеки.
Загальний трудовий стаж роботи Булаєнка Сергія Івановича складає понад 28 років, з них майже 8 років – в ДП «Морський торговельний порт «Южний» та адміністрації морського порту «Южний».
Завдяки його професіоналізму, вимогливості, наполегливості, підпорядкований йому загін загальної охорони служби морської безпеки виконує поставлені задачі.
Високе почуття відповідальності, працьовитість, дисциплінованість сприяли його великому авторитету серед працівників.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків та досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань Булаєнко Сергій Іванович нагороджений Почесною грамотою управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації, 2015 р.

Наталія Вікторівна Бірюкова-Коваль народилася 17.09.1969 р.
В 1989 році закінчила Тираспольське СПТУ № 97, а у 2016 році Одеський національний політехнічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.
Свою трудову діяльність розпочала кондитером у комбінаті харчування Тираспольского об’єднання торгівлі. Протягом наступного часу працювала у Тираспольському горкоме, у Южненський міський раді народних депутатів Одеської області, в Управлінні пожежної безпеки Одеської області Держпожбезпеки МНС України та Головному управлінні МНС України.
З червня 2011 року по червень 2013 року Наталія Вікторівна Бірюкова-Коваль працювала в Морському торговельному порту «Южний» на посаді коменданта адміністративно-господарського відділу управління порту.
З 15 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний» інженером відділу господарського забезпечення.
Загальний трудовий стаж роботи Наталії Вікторівни Бірюкової-Коваль складає понад 26 років, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» 6 років 11 місяців.
За досягнуті успіхи у виробничих завдань, вагомий трудовий внесок у розвиток морської галузі України, з нагоди святкування дня флоту України та на підставі рішення спільного засідання адміністрації та профспілкового комітету ППЮФДП«АМПУ» (АМП «Южний») Наталія Вікторівна нагороджена почесною грамотою, 2014 р.

Тетяна Іванівна Баканова народилася 21.09.1960 р.
В 1992 році закінчила Херсонське морехідне училище ім. л-та Шмідта за спеціальністю «Радіозв’язок та електрорадіонавігація морського та рибопромислового флоту» та здобула кваліфікацію радіотехніка.
Свою трудову діяльність Тетяна Іванівна Баканова розпочала учнем продавця магазину №3 оптово-роздрібного об’єднання «Спорттовари», а протягом наступного часу працювала кладовщиком складу №2, молодшим продавцем відділу «Спорт» магазину №1 та магазину №3. Згодом Тетяна Іванівна працювала офіціанткою т/х «Росія», буфетницею підмінного екіпажу №1, радіооператором т/х «Ген.Вл.Заімов» та т/х «Сизрань».
З лютого 2001 року по червень 2013 року Тетяна Іванівна Баканова працювала в Морському торговельному порту «Южний» на посадах: радіотелеграфіст господарства зв’язку, оператор (з функціями оператора комп’ютерного набору) господарства зв’язку, технік з обліку господарства зв’язку.
З 13 червня 2013 року по теперішній час Тетяна Іванівна працює в адміністрації морського порту «Южний»:
– 06.2013 – 08.2013 – технік з обліку сектору експлуатації та технічного обслуговування відділу інформаційно-комунікаційних технологій в порядку переведення з ДП МТП «Южний»;
– 08.2013 – 02. 2014 – технік з обліку сектору мереж та систем зв’язку відділу інформаційно-комунікаційних технологій управління;
– 08.2013 – по теперішний час – технік з обліку відділу зв’язку управління.
Загальний трудовий стаж роботи Тетяни Іванівни Баканової складає понад 34 роки 8 місяців, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 17 років.
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди святкування Дня флоту України Тетяні Іванівни Баканової висловлена подяка начальника адміністрації морського порту «Южний», 2014 р.

Віктор Олексійович Цюрупа народився 22.10.1957 р.
В 1980 році закінчив Одеський інститут інженерів морського флоту за спеціальністю «Експлуатація водного транспорту» та здобув кваліфікацію інженера-експлуатаційника водного транспорту.
Свою трудову діяльність Віктор Олексійович Цюрупа розпочав інженером-технологом групи технології вантажного району, а згодом – стивідором вантажного району в морському торговому порту «Южний».
З січня 1984 року по серпень 1995 року Цюрупа Віктор Олексійович працював на підприємстві «Одесазовніштранс» на посадах: старший інспектор з основної діяльності, інспектор з основної діяльності 2 категорії, інспектор з основної діяльності 1 категорії експортного відділу, інспектор з основної діяльності 1 категорії відділу зовнішньоекономічної діяльності та маркетингу.
З вересня 1995 року по червень 2013 року Віктор Олексійович знову працював в морському торговельному порту «Южний» на посадах: старший стивідор на ПРР-1 порту, змінний диспетчер головної диспетчерської управління порту, старший диспетчер головної диспетчерської порту, старший диспетчер (змінний) головної диспетчерської управління порту.
З 13 червня 2013 року по теперішній час Цюрупа Віктор Олексійович працює в адміністрації морського порту «Южний» диспетчером (змінним) головної диспетчерської управління в порядку переведення з ДП МТП «Южний».
Загальний трудовий стаж роботи Віктора Олексійовича Цюрупи складає понад 37 роки 7 місяців, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 26 років.
Президентом України за мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України Віктор Олексійович Цюрупа нагороджений Пам’ятною медаллю «Захиснику Вітчизни», 1999 р., та Пам’ятною медаллю «60 років визволення України від фашистських загарбників», 2004 р.
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди святкування професійного свята Дня флоту України Віктору Олексійовичу висловлена подяка начальника адміністрації морського порту «Южний», 2013 р.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків та досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань Цюрупа Віктор Олексійович нагороджений Почесною грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», за досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань, високий професіоналізм та з нагоди свята Дня незалежності України, 2014 р.

Наталя Петрівна Стружук народилася 14.09.1975 р.
В 1998 році закінчила навчання в Одеському державному морському університеті за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво» та здобула кваліфікацію інженера-гідротехніка.
Свою трудову діяльність розпочала касиром ПП «Європа». Протягом наступного часу працювала в ЧП «Лад» та у ТОВ «Акваспецбуд».
З 13 лютого 2006 року Наталя Петрівна працювала в морському торговельному порту «Южний» на посадах: інженер з якості лабораторії ремонтно-будівельного управління порту, технік технічного відділу управління порту, інженер (з технагляду) технічного відділу управління порту, провідний інженер з кошторисної роботи кошторисного відділу управління порту.
З 18 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний»:
– 06.2013 – 11.2013 – провідний інженер (з кошторисної роботи) кошторисного відділу управління філії, в порядку переведення з ДП МТП «Южний»;
– 11.2013 – 10.2017 – інженер (з кошторисної роботи) кошторисного відділу управління;
– 10.2017 по теперішній час – провідний інженер кошторисного відділу інженерної служби управління.
Наталя Петрівна Стружук – спеціаліст високої кваліфікації, яка вміло поєднує глибокі інженерні знання з великим практичним досвідом роботи.
Трудовий стаж роботи Наталії Петрівни складає 15 років, а стаж роботи в ДП
МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» складає 12 років 3 місяці.
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань, трудовий внесок у створення та налагодження роботи адміністрації морського порту «Южний».
За досягнуті успіхи, плідну роботу, виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня Наталя Петрівна Стружук нагороджена Грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», 2017 р.

Володимир Юрійович Семака народився 11.07.1987 р.
В 2009 році закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.
Свою трудову діяльність розпочав державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Южненського міського управління юстиції за конкурсом.
З вересня 2010 року по серпень 2014 року Семака Володимир Юрійович працював в морському торговельному порту «Южний» на посадах: юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи юридичної служби управління порту, головний юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи юридичної служби управління порту.
З 4 серпня 2014 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний»:
– 08.2014 – 08.2014 – юрисконсульт юридичного сектору юридичної служби управління в порядку переведення з ДП МТП «Южний»;
– 08.2014 – 08.2015 – начальник юридичного сектору юридичної служби;
– 08.2015 – по теперішній час – провідний юрисконсульт юридичного сектору юридичної служби управління.
Стаж роботи Семаки Володимира Юрійовича в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» складає понад 7 років 7 місяців, з них майже 4 роки – в адміністрації морського порту «Южний».
За сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди святкування Дня морського та річкового флоту України Володимир Юрійович Семака нагороджений Грамотою начальника ДП «МТП «Южний», 2013 р.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня незалежності України Володимир Юрійович Семака нагороджений Грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», 2015 р.

Іван Петрович Подуст народився 20.01.1949 р.
В 1974 році у м. Ростов-на-Дону закінчив морехідне училище ім. Я. Седова за спеціальністю «Експлуатація суднових силових установок» та здобув кваліфікацію техніка-механіка.
Свою трудову діяльність розпочав матросом Дунайського пароплавства. З 1968 року по 1970 рік Іван Петрович проходив дійсну військову службу в рядах Радянської армії. Протягом наступного часу працював матросом у Далекосхідному ордена Леніна морському пароплавстві та у Черноморському пароплавстві порту «Южний» та у рибколгоспі «Чорноморець» Одеського рибалкоколгоспсоюзу.
З вересня 1980 року по липень 2000 року Іван Петрович Подуст працював в морському торговельному порту «Южний» мотористом 2 класу-електриком на м/б «Тігріс» портофлоту. Згодом він обіймав посади: старший моторист-матрос 1 класу, змінний механік м/б «Тігріс» портофлоту, шкіпер-старший механік БМ-1074 портофлоту, змінний помічник капітана-змінний механік МНМС-20, капітан-старший механік МНМС-20 та нмс «Еколог» портофлоту.
З липня 2000 року по травень 2001 року Іван Петрович Подуст працював за контрактом у судноплавній компанії «Манчестер Шипінг» на посаді 3-го механіка.
З травня 2001 року по червень 2013 року Іван Петрович працював в морському торговельному порту «Южний» на посаді капітана-старшого механіка р/к «Еколог».
З 13 червня 2013 року по теперішній час працює в адміністрації морського порту «Южний» капітаном-старшим механіком нсз «Еколог» портового флоту в порядку переведення з ДП МТП «Южний».
Загальний трудовий стаж роботи Івана Петровича Подуста складає понад 49 років, з них стаж роботи в ДП МТП «Южний» та адміністрації морського порту «Южний» майже 17 років.
За досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди святкування Дня працівників морського та річкового флоту України року Іван Петрович нагороджений Почесною грамотою начальника адміністрації морського порту «Южний», 2016 р.