4 липня службою морської безпеки адміністрації порту «Южний» проведено командно-штабні навчання за темою «Організація оповіщення портових операторів та взаємодії з правоохоронними органами у випадку отримання інформації про захоплення заручників на території морського порту «Южний».

За сценарієм навчань черговий офіцер СМБ отримав повідомлення щодо захоплення заручників на КПП № 1. Здійснивши доповіді керівництву СМБ, офіцер СМБ провів оповіщення представників чергових служб портових операторів та правоохоронних органів про умовний інцидент.

Працівниками загону загальної охорони спільно зі співробітниками поліції охорони та відділу прикордонної служби «Південний» проведено умовне очеплення району навколо КПП. Після умовного прибуття співробітників спецпідрозділу правоохоронних органів заручники були визволені, загроза локалізована.

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань керівним складом СМБ проведено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.