В адміністрації морського порту «Южний» були проведені тренування відпрацювання алгоритму дій працівників загону загальної охорони, морського патрульного відділу служби морської безпеки і організації оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виявлення порушення правил безпеки та обробки суднового вантажу, суднових припасів. Зокрема при виявленні невідповідності в супровідних документах на доставку ТМЦ на судно, що здійснює міжнародні рейси, та виявленні в транспортному засобі під час доставки ТМЦ підозрілого предмету, зовні схожого на вибуховий пристрій.

В ході навчань особовий склад СМБ, ВПС «Південний» та поліції охорони впевнено та злагоджено відпрацював всі заплановані учбові питання, серед яких: порядок дій згідно встановленого алгоритму, доповіді керівництву, оперативність оповіщення правоохоронних органів і чергових служб безпеки суб’єктів господарювання морського порту «Южний».

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань, командним складом СМБ, ВПС «Південний» та поліції охорони проведено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.