Віталій Володимирович розпочав свою трудову діяльність в порту «Южний» у жовтні 1999 року. У 2006 році був призначений заступником начальника техвідділу, згодом обіймав посаду заступника головного інженера.

З червня 2013 року працює головним інженером адміністрації морського порту «Южний». Основний напрямок діяльності Віталія Володимировича – капітальне будівництво, розвиток підприємства, а також технічна експлуатація гідротехнічних споруд та інших об’єктів порту.

Віталій Володимирович керує наступними підрозділами:
службою енергозабезпечення, відділом стратегічного розвитку, дільницею утилізації відходів, інженерною службою: відділами технічного нагляду, капітального будівництва та кошторисним відділом.

Він вправно координує і контролює діяльність всіх функціональних підрозділів, надаючи підлеглим ефективну допомогу та широкі можливості для прояву розумної ініціативи в інтересах підприємства.

Віталій Володимирович Ліпський – багатогранна неординарна особистість. Рішучий, спрямований і наполегливий керівник.

За сумлінне та бездоганне ставлення до роботи Віталій Володимирович був неодноразово нагороджений подяками та почесними грамотами:
– Почесною грамотою з нагоди Дня флоту України (ДП МТП «Южний», 2009 р.);
– Подякою Міністерства інфраструктури України з нагоди святкування другої річниці створення адміністрації морського порту «Южний» (2015 р.);
– Почесною грамотою з нагоди професійного свята – Дня працівників морського і річкового флоту (2017р.).