Служба енергозабезпечення була створена у червні 2013 року для забезпечення безперебійного постачання адміністрації морського порту «Южний» усіма необхідними видами енергії: електроенергією, газом, теплом, водою та водовідведенням, а також для забезпечення роботи системи пожежогасіння при перевантаженні небезпечних вантажів (аміак, метанол).

Тут під керівництвом головного енергетика Михайла Станкевича сумлінно працюють 56 висококваліфікованих спеціалістів. Саме вони відповідають за забезпечення адміністрації порту всіма видами енергоносіїв, укладання договорів з постачальниками та споживачами енергоресурсів, ведення розрахунків за спожиті енергоресурси, забезпечення безперебійної та безпечної роботи станції пожежогасіння, утримання електрообладнання та сантехнічного обладнання в належному стані.

Завдяки професіоналізму, досвіду та відданості своїй справі колектив енергетиків адміністрації морського порту «Южний» успішно виконує поставлені завдання, забезпечує безаварійну та безпечну експлуатацію енергетичних об’єктів порту, впроваджує енергозберігаючі технології , що є запорукою злагодженої роботи адміністрації морського порту.