В адміністрації морського порту «Южний» постійно проводиться низка природоохоронних заходів з благоустрою території та покращення стану навколишнього природного середовища. Працівники адміністрації ніколи не були байдужими до стану довкілля і докладають чимало зусиль для його підтримки.

В підрозділах проводиться активна робота з реалізації природоохоронних заходів, направлених на зменшення викидів пилу в атмосферне повітря, економію питної води, покращення системи управління відходами, при цьому проводиться систематичний моніторинг стану навколишнього середовища в зоні виробничої діяльності адміністрації.

Вже стало доброю традицією навесні проводити роботи з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території підрозділів адміністрації та прилеглої території.

Рік тому було оголошено конкурс на кращий санітарний стан території між структурними підрозділами адміністрації морського порту «Южний».

Переможцем конкурсу став відділ господарського забезпечення під керівництвом Олександра Саввича Дубового. Протягом року відділом постійно здійснювалися заходи з озеленення, благоустрою та прибирання, очистки від снігу, льоду та посипки антиожеледними матеріалами тротуарів, проходів, підходів та ганків.