Олег Анатолійович обіймає посаду заступника начальника адміністрації морського порту «Южний» з операційної діяльності з травня 2014 року.

За час роботи зарекомендував себе як досвідчений та компетентний спеціаліст, професіонал своєї справи, керівник-лідер. Олег Анатолійович здійснює загальне керівництво головною диспетчерською, службою безпеки мореплавства, відділами зв’язку та інформаційних технологій, екологічної безпеки, портовим флотом та автогосподарством.

Бере активну участь у розробці планів та заходів щодо перспективного розвитку адміністрації морського порту «Южний». Ретельно контролює дії усіх вантажних терміналів, розташованих в акваторії порту «Южний», з виконання перспективних і добових планів роботи та забезпечення виконання вимог з безпеки мореплавства через працівників головної диспетчерської філії. Разом з відповідними підрозділами бере участь у розробці пропозицій щодо удосконалення управління адміністрацією порту «Южний» та структури підрозділів, які направлені на можливе зменшення витрат на утримання управлінського апарату та підвищення ефективності його роботи.

Також забезпечує організацію роботи щодо перевірки цін на товари, роботи та послуги на відповідність їх середньоринковим у разі ініціювання будь-яких закупівель.

Олег Анатолійович володіє високими організаторськими здібностями. Виконує всі поставлені перед ним завдання обґрунтовано, швидко, з детальною обробкою та відмінною якістю.

За сумлінне ставлення до роботи Олег Анатолійович Житомирський був нагороджений грамотою Управління МКТ та ТЗ та Нагрудним знаком «Почесний працівник морського і річкового транспорту».