Адміністрація морського порту «Южний» відпрацювала спільні дії з ліквідації надзвичайної ситуації між службами адміністрації морського порту «Южний» та ДП «МТП «Южний».

За легендою навчання, пожежа виникла на стоянковому нафтоналивному судні «Одессос», в акваторії морського порту «Южний». Екіпаж «Одессос», виявивши загоряння, доповів змінному диспетчеру адміністрації порту та приступив до гасіння первинними засобами пожежогасіння та задіяв стаціонарну систему зрошення палуби судна.

Змінним диспетчером адміністрації морського порту «Южний» було здійснено оповіщення членів комісії надзвичайних ситуацій, які негайно прибули на місце виникнення надзвичайної ситуації. Для ліквідації пожежі було викликано загін пожежної безпеки ДП «МТП «Южний». Щоб уникнути розповсюдження нафтопродуктів в акваторії порту, буксир «Бриз» встановив бонове загородження. Після локалізації пожежі нафтосміттєзбирач «Сі Ант» здійснив моніторинг району аварії на предмет можливого забруднення нафтопродуктами. Спільними силами разом з екіпажем «Одессос», загоном пожежної безпеки ДП «МТП «Южний» та портовим флотом адміністрації морського порту «Южний» пожежу було ліквідовано.

Всі учасники спільних навчань успішно впорались із завданням. Навчання показали, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій сили та засоби готові до своєчасного реагування на надзвичайні події в акваторії порту та своєчасне надання допомоги постраждалим.