Інна Яблонська розпочала свою трудову діяльність з жовтня 2003 року. На посаді заступника начальника адміністрації морського порту «Южний» з фінансів та економіки працює з червня 2013 року.

Обіймаючи посаду заступника начальника адміністрації з фінансів та економіки з моменту заснування адміністрації морського порту «Южний», Інна Костянтинівна бере активну участь у вирішенні важливих питань, пов`язаних з основною діяльністю адміністрації, пропонує заходи щодо оптимізації витрат та підвищенню прибутковості адміністрації.

Також бере участь у проведенні крупних проектів адміністрації морського порту «Южний», таких як: будівництво судна – багатофункціонального нафтосміттєзбирача, надбудова 2-го поверху корпусу 601/1 адміністрації морського порту «Южний», реконструкція системи пожежогасіння причалів №3 та №4 адміністрації морського порту «Южний» та три днопоглиблювальні проекти: «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний», «Проведення експлуатаційного днопоглиблення внутрішньої акваторії та внутрішнього підхідного каналу порту «Южний» та «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Южний».

Інні Костянтинівна керує такими підрозділами: служба економіки та фінансів, відділ тендерних процедур, розрахунковий центр, відділ матеріально-технічного забезпечення та централізована бухгалтерія.

Вона вправно координує і контролює діяльність всіх функціональних підрозділів, в необхідних випадках надаючи підлеглим ефективну допомогу та широкі можливості для прояву розумної ініціативи в інтересах підприємства.

За сумлінне ставлення до роботи вона неодноразово була нагороджена почесними грамотами та іншими відзнаками:
– у 2014 році була відзначена Подякою Міністерства інфраструктури України з нагоди Дня флоту України;
– у 2015 році нагороджена цінним подарунком Голови Верховної Ради України;
– у 2016 році була відзначена Почесною грамотою Виконавчого комітету Южненської міської ради з нагоди святкування 38-ї річниці з заснування міста Южне та здобула звання «Жінка року» в номінації «Фінансова діяльність».