Усі основні об’єкти адміністрації морського порту «Южний» розташовані поблизу технологічного обладнання з виробництва та перевантаженню аміаку ПАТ «Одеський припортовий завод». Тому працівникам адміністрації необхідно знати властивості аміаку та заходи запобігання у разі виникнення надзвичайних ситуацій або аварій, пов’язаних з викидом аміаку.

Для наочного ознайомленням з небезпечним виробництвом 15 та 16 травня фахівцями Одеського припортового заводу було організовано ознайомлення працівників адміністрації з небезпечними чинниками, які присутні на заводі, системою захисту виробничого обладнання, порядком оповіщення суб’єктів господарювання на акваторії морського порту «Южний» та населення, яке мешкає поблизу небезпечного виробництва, наявними аварійно-рятувальними службами, а також з тим, як відбувається реагування на аварійні ситуації.

Працівникам адміністрації розповіли про небезпечні надзвичайні ситуації, які можуть виникнути під час виробничого процесу на заводі, та провели навчання на тему того, як діяти у разі виникнення аварійної ситуації, пов’язаної з викидом аміаку.