12 травня в СП «Портовик» відбулась інтелектуальна гра брейн-ринг, присвячена 40-річчю порту «Южний». Ініціаторами проведення гри виступили молодіжна організація адміністрації морського порту «Южний» за підтримки профспілкового комітету.

Протистояння відбулось серед команд підприємств, що розташовані в акваторії Аджалицького лиману. Тож у грі взяли участь наступні команди: «Портовик» – ДП «МТП «Южний», «Олімп»- Одеський припортовий завод, «Тесла» – ОПЗ, «ТІС- Міндобрива» та «Роза ветров» – адміністрація морського порту «Южний».

За підсумками запеклої інтелектуальної боротьби титул чемпіона та символ мудрості Сову отримала команда «Роза ветров» адміністрації порту «Южний» з результатом 23 бали. Друге місце посіла команда «Портовик» ДП «МТП «Южний», яка дала 13 правильних відповідей. А ось володаря «бронзи» було визначено тільки за результатами «розминки», оскільки три команди набрали по 12 балів. Кращою з цих команд виявилася «Тесла» Одеського припортового заводу. Вона і посіла почесне третє місце.

Вітаємо всіх учасників та переможців!