26 квітня на території СП «Портовик» пройшла зустріч представників адміністрації морського порту «Южний» з днопоглиблювальними компаніями. Метою зустрічі було обговорення подальшого проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Южний», зокрема для можливості заходу та обробки великовантажних суден біля причалів №№ 18-22.

В рамках даної зустрічі відбувся відкритий діалог між адміністрацією морського порту «Южний» та представниками днопоглиблювальних компаній, під час якого розглядались техніко-економічні питання, обсяги, термін та умови продовження виконання необхідних робіт.

Нагадаємо, адміністрація морського порту «Южний» у 2017 році уклала два контракти з China Harbour Engineering Сompany Ltd. в рамках реалізації двох проектів: «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний» в м. Южне Одеської області» (об’єкт введено в експлуатацію 28.03.2018) та «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів ДП «МТП «Южний» (термін виконання – 2019 рік).