29 березня службою морської безпеки адміністрації морського порту «Южний» було проведено спільні командно-штабні навчання щодо організації оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виявлення спроби проникнення на судно сторонньої особи.

В ході навчань черговий офіцер СМБ отримав повідомлення від працівника філії про виявлення спроби проникнення сторонньої особи на судно, яке відшвартоване біля причалу. Здійснивши необхідні доповіді, він разом з начальником зміни ЗЗО та нарядом відділу прикордонної служби вжив заходів щодо виявлення та затримання сторонньої особи.

За командою начальника зміни ЗЗО патруль поліції охорони здійснив очеплення місця стоянки судна та спільно з нарядом ВПС «Південний» затримав невідомого громадянина з метою перевірки його документів та ідентифікації особи. В порядку взаємодії офіцер СМБ проінформував правоохоронні органи про виявлене порушення згідно зі схемою оповіщення.

В ході командно-штабних навчань було вдосконалено порядок оповіщення і взаємодії та перевірено готовність служби морської безпеки адміністрації порту «Южний» та правоохоронних органів до дій у випадку виникнення позаштатних ситуацій в акваторії та на портових засобах морського порту «Южний».

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань керівним складом СМБ було проведено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.