Минулого тижня в адміністрації морського порту «Южний» були проведені тренування з відпрацювання алгоритму спільної взаємодії працівників служби морської безпеки, відділу прикордонної служби «Південний», поліції охорони УПО в Одеській області і організації оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, а саме при надходженні сигналу про озброєний напад групи осіб на контрольно-пропускний пункт.

В ході навчань особовий склад СМБ, ВПС «Південний» та поліції охорони впевнено та злагоджено відпрацював всі заплановані учбові питання, серед яких: порядок дій згідно з встановленим алгоритмом, доповіді керівництву, оперативність оповіщення правоохоронних органів і чергових служб безпеки суб’єктів господарювання морського порту «Южний».

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань, командним складом СМБ, ВПС «Південний» та поліції охорони проведено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.