23 березня пройшло урочисте нагородження переможців 11-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи у 2017 році. Головним досягненням минулого року на водному транспорті Украіни була названа реалізація проектів з масштабного днопоглиблення порту «Южний». Тож за перше місце в номінації «Досягнення року 2017» були нагороджені адміністрація морського порту «Южний» та компанія СНЕС, яка виконала та продовжує виконувати основні проекти з днопоглиблення в порту «Южний».

«Надзвичайно приємно було отримати таку високу нагороду. Ми намагатимемося робити все можливе, щоб показувати ще кращі результати та розвиватися у потрібному напрямку», – зазначив начальник адміністрації Максим Широков.

Проведення Національного морського рейтингу ініційовано журналом «Порти України», інформаційно-аналітичним центром «BlackSea Trans» та підтримується Міністерством інфраструктури України. Переможців у номінації «Досягнення року» назвали 82 експерти з числа керівників підприємств та провідних спеціалістів галузі.