6 березня в адміністрації морського порту «Южний» відбулось засідання Комітету безпеки морського порту «Южний». На ньому обговорювались питання забезпечення готовності портових засобів порту «Южний» до проведення перевірок фахівцями Мінінфраструктури України та Укртрансбезпеки.

Також Комітетом були розглянуті питання узгодження графіку консультативних аудитів, які будуть проводитись аудитором адміністрації морського порту «Южний» з портовими операторами та визначення переліку відповідальних осіб портових операторів за підготовку підприємств до проходження аудиту ІМО у 2018 році.

В роботі Комітету безпеки взяли участь представники портових операторів морського порту «Южний», Управління Укртрансбезпеки в Одеській області та ВПС «Південний».

В ході обговорень питань порядку денного, учасники Комітету досягли згоди щодо необхідності забезпечення якісної підготовки до вчасного перегляду оцінок охорони та планів охорони портових засобів, проведення відповідних організаційно-правових заходів з підготовки портових операторів до проведення обов’язкового аудиту ІМО, а також проведення оцінок стану системи безпеки мореплавства на підприємствах, які здійснюють свою діяльність в акваторії порту.