В адміністрації морського порту «Южний» працівниками відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту було проведено інструктивну нараду з працівниками, які відповідають за здійснення контролю стану протипожежного режиму, справності електрогосподарства та технологічного обладнання в структурних підрозділах.

При проведені наради особливу увагу було приділено роз’ясненню таких аспектів як: основні вимоги щодо експлуатації первинних засобів пожежогасіння; наявність системи протипожежного захисту, якими обладнана територія, будівлі та приміщення; порядок огляду приміщень після закінчення роботи; порядок дій у разі виникнення пожежі.

Під час наради обговорювалися питання щодо виконання підрозділами плану основних протипожежних заходів з підвищення протипожежної стійкості транспортних засобів та об’єктів підприємства в 2018 році.

Учасники наради дійшли висновку, що забезпечення протипожежної стійкості на підприємстві можливо досягнути тільки за допомогою чіткої взаємодії структурних підрозділів.