Працівниками відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту проведено плановий огляд захисних споруд цивільного захисту. Мета заходу – перевірка працездатності окремих систем життєзабезпечення.

Відповідно до Інструкції з утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час була проведена перевірка фільтровентиляційних установок на герметичність приміщень захисних споруд, а також контрольний запуск резервного дизель-генератора та перевірка його роботи під навантаженням та працездатність противибухових пристроїв.

За результатами перевірки Головним управлінням МНС України в Одеській області в жовтні 2017 року, захисні споруди цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» визнано готовими до прийняття працівників, що укриваються.

Нагадаємо: до засобів колективного захисту працівників адміністрації належать захисні споруди цивільного захисту – інженерні споруди, призначені для захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, військових дій або терористичних актів.