14 лютого в адміністрації морського порту «Южний» відбулось засідання Комітету безпеки порту. На ньому були розглянуті питання виконання Плану заходів забезпечення безпеки в морському порту «Южний» та діяльності міжвідомчої робочої групи із забезпечення розробки перспективного проекту будівництва та облаштування двох контрольно-пропускних пунктів на ділянках траси М-28 Одеса – Южний.

Також у порядку денному Комітету – питання забезпечення
готовності портових засобів морського порту «Южний» до проведення перевірок фахівцями Мінінфраструктури України та Укртрансбезпеки, а також проведення організаційно-правових заходів з підготовки портових операторів до обов’язкового аудиту ІМО в поточному році.

В роботі Комітету безпеки взяли участь представники апарату управління ДП «АМПУ», служб безпеки портових операторів морського порту «Южний», Лиманської РДА, Южненської міської ради, ВПС «Південний», митного поста «Південний», АТ «ОПЗ», Южненського ВП ГУНП, Южненського МС ГУ ДСНС, Управління Укртрансбезпеки та Служби автомобільних доріг в Одеській області.

В ході обговорень питань порядку денного учасники Комітету дійшли рішення про необхідність проведення спільних нарад робочої групи та формування пропозицій для розгляду Одеською ОДА та Мінінфраструктури України заходів з підготовки проекту будівництва цих КПП, передбачених «Планом-схемою розвитку морського порту «Южний» до 2038 року».