8 лютого служба морської безпеки адміністрації морського порту «Южний» провела командно-штабні навчання за темою «Організація оповіщення та взаємодії з особовим складом ВПС «Південний» та поліції охорони у випадку виявлення біля причалу філії невстановленого маломірного плавзасобу з невідомими особами на борту».

За сценарієм навчань, черговий офіцер СМБ отримав повідомлення про виявлення маломірного плавзасобу з невідомими особами на борту. Здійснивши доповіді керівництву СМБ, офіцер СМБ провів оповіщення
представників чергових служб портових операторів та правоохоронних органів про умовний інцидент.

Район швартування маломірного плавзасобу був оточений силами співробітників поліції охорони, а підступи до небезпечної зони заблоковано працівниками загону загальної охорони. Також було здійснено посилення внутрішньооб’єктового та перепускного режиму.

Особовим складом ВПС «Південний» здійснено додаткові заходи з оточення території причалу та проведено затримання умовних правопорушників з метою перевірки документів та встановлення їх особистостей.

Поставлені навчальні цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань керівним складом СМБ було здійснено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.