Лютий 2018 року — місяць традиційних зустрічей колективів всіх структурних підрозділів, відділів та служб з начальником адміністрації та головою профспілкового профспілкового комітету. До речі, 2018-й став п’ятим ювілейним роком з початку проведення подібних заходів.

Підсумки роботи адміністрації порту «Южний» за II півріччя минулого року, перспективи розвитку та плани на майбутнє — такий порядок денний зустрічів. Також відбулось підбиття підсумків фінансово-економічної та виробничої діяльності адміністрації порту та виконання Колективного договору, який є нормативно-правовим актом, що регулює відносини між адміністраціїю та працівниками.

Завдяки тому, що минулого року адміністрація порту спільно з профспілковим комітетом успішно виконували умови Колективного договору, вдалося забезпечити максимальну результативність роботи колективу та гідний рівень заробітньої плати.

Начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков озвучив перспективні плани розвитку адміністрації та заходи, направлені на поліпшення умов праці колективу адміністрацій. Голова профспілкового комітету Олексій Гладушевський, в свою чергу, розповів про увагу, яка приділяється оздоровленню, відпочинку, спортино-масовій роботі та культурним заходам для працівників адміністрації. Кожен присутній на зустрічі мав змогу поставити питання та поділитися власною точкою зору.