Відкриття щорічного турніру з міні-футболу «Кубок порту «Южний» відбулося сьогодні, 27 січня, у санаторії-профілакторії «Портовик».
У поточному році Кубок присвяченний прийдешньому 5-річчю адміністрації морського порту «Южний» і 40-річчю ДП «МТП «Южний».

З урочистою промовою до спортсменів та гостей звернувся начальник адміністрації порту «Южний» Максим Широков.

«Ми дуже раді вдалому початку турніру. Ми організовуємо Кубок порту «Южний» вже третє, і що особливо приємно — у 2018 році його спонсором виступають наші партнери, китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC). Бажаємо всім учасникам успіхів. Хай переможе сильніший!», — зазначив Максим Широков.

За головний приз змагань, який минулого року дістався футболістам Адміністрації Іллічівського морського порту, поборються 10 команд. Серед них — збірні адміністрації порту «Южний», Адміністрації Одеського морського порту, ДП МТП «Южний», ПАО «ОПЗ», МТП «Південний».
На поле також вийдуть команди «ТІС–Руда», «Енерджі», China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) та мирулорічні чемпіони — команда Адміністрації Іллічівського морського порту.

Та головне, цього року родзинкою спортивного свята стала участь команд та вболівальників у флеш-мобі #Підтримую_дитячий_футбол_миру, який провадить Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру».

Футболісти та глядачі на трибунах з радістю підтримали чудову соціальну ініціативу. Ключовою особливістю цього проекту є те, що до його цільової аудиторії входять хлопці 9-11, 12-15 років, дівчата 12-15 років із зони АТО та діти учасників АТО з України. Впродовж всіх етапів проекту, 10 українських команд, що складатимуться з дітей учасників АТО та дітей з малозабезпечених сімей, зіграють матчі миру і вже через пів року абсолютно безкоштовно відвідають 10 країн світу, а потім разом з європейськими дитячими командами зберуться в Україні на «Дитячому таборі миру». Більше про проект тут — http://bit.ly/2nfvdBQ

Приєднуйтесь!