Підсумковим етапом Спартакіади став турнір з шахів. Інтелектуальні змагання пройшли сьогодні, 27 грудня, в шахово-шашковому клубі южненського міського центру «Спорт для всіх».

У турнірі взяли участь 12 спортсменів. Традиційно змагання проходили за правилами кругової системи: кожен учасник турніру грав не менше однієї гри з кожним. Переможець був визначений за сумою набраних очок. Щорічний чемпіон змагань вкотре підтвердив своє звання — перше місце посів Олексій Гладушевський, голова профспілкового комітету. Срібло “взяв” заступник капітану порту Ігор Зубко. Микола Довженко, пенсіонер адміністрації порту «Южний» став третім.

«Спартакіада завершилась на чудовій ноті. Ми вітаємо переможців та учасників з успішним проведенням всіх етапів спартакіади та сподіваємось, що наступного року результати будуть ще кращими», — підкреслив Алексей Лукич Гладушевский.

Нагадаємо, Спартакіада тривала протягом всього 2017 року і включала 8 етапів: волейбол, перетягування канату, «Тато, мама, я — дружна сім’я», плавання, більярд, настільний теніс, спортивна риболовля і шахи.

Переможці шахового турніру будуть нагороджені на урочистому заході в січні 2018 року.