Представники китайських засобів масової інформації відвідали адміністрацію морського порту «Южний». Офіційна зустріч в рамках проекту «Один пояс – один шлях» пройшла сьогодні, 21 грудня. Серед іноземних гостей були представники Державного комітету ЗМІ КНР, Комітету з контролю і управління державним майном КНР, а також представники компанії China Harbour Ukraine (CHEC).

Під час зустрічі китайська делегація мала можливість піднятися на борт самовідвозного трюмно-рефулерного землесоса Tongli, який виконує днопоглиблювальні роботи з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів № 5-6 порту «Южний». Пізніше для журналістів був організований прес-брифінг.
Начальник адміністрації порту Максим Широков відповів на запитання журналістів, а також розповів про хід реалізації проектів днопоглиблення в морському порту «Южний», які виконує китайська компанія CHEC.

Також сторони обмінялись баченням концепції розвитку проекту «Один пояс – один шлях». Зазначимо, концепція «Один пояс – один шлях» — це міжнародна ініціатива Китаю, спрямована на вдосконалення існуючих та створення нових торгових шляхів, транспортних, а також економічних коридорів, що зв’язують більш ніж 60 країн Центральної Азії, Європи і Африки, яка сприятиме розвитку торговельних відносин між ними і Китаєм.