Нагадуємо суб’єктам декларування ЮФ ДП «АМПУ» (адміністрації морського порту «Южний»), що з 01 січня 2018 року починається черговий етап електронного декларування в Україні.

Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», посадова особа філії – суб’єкт декларування, за допомогою особистого Електронного цифрового підпису, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) повинна заповнити Щорічну  декларацію, яка подається в період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня  2018 року.

Така декларація охоплює звітний рік – період з 01 січня до 31 грудня 2017 року включно.

Подана декларація включається до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр).

Реєстр ведеться в електронній формі українською мовою.

Доступ до реєстру надається шляхом можливості перегляду, копіювання та роздрукування інформації, а також у вигляді набору даних (електронного документа), організованого у форматі, що дозволяє його автоматичне оброблення електронними засобами (машинозчитування) для повторного використання.

Суб’єкти декларування подають відповідні документи через мережу інтернет з використанням програмних засобів Реєстру у власному персональному електронному кабінеті після реєстрації в Реєстрі.

Суб’єкт декларування повинен зареєструватися у Реєстрі з використанням особистого ключа та посиленого сертифіката відкритого ключа (ЕЦП).

Під час реєстрації в Реєстрі суб’єкт декларування повинен вказати адресу його електронної пошти, що буде використовуватися для направлення йому повідомлень.

У зв’язку з обмеженим терміном подання декларацій, а також із збільшенням навантаження на електронну систему заповнення декларацій на офіційному веб-сайті НАЗК після 01 січня 2018 року та ймовірністю технічних неполадок,  які ускладнять заповнення та зберігання декларацій в електронної системі, рекомендуємо суб’єктам декларування вжити всіх можливих заходів до найскорішого заповнення та подання декларацій, не очікуючи спливу визначеного терміну.

У разі виникнення питань просимо звертатись до уповноваженого з антикорупційної діяльності філії.