Відділ пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» #інформує: дотримання правил з експлуатації пристроїв для обігріву приміщень гарантує уникнення багатьох небезпек, збереження вашого життя та життя ваших близьких.

Незалежно від виду обігрівача: масляний, настінний, тепловентилятор чи конвектор, необхідно дотримуватися простих правил безпеки.

Ні в якому разі нерекомендоване використання обігрівачів з вичерпаним терміном експлуатації. Тепловентилятори та обігрівачі обов’язково потрібно вимикати вночі. Якщо у приміщенні є діти або домашні тварини, їх не можна залишати без нагляду з увімкненим опалювальним приладом. Будь-який електрообігрівач повинен знаходитися на безпечній відстані від штор та меблів. На радіаторах ні в якому разі не рекомендовано сушити речі. Не варто розміщувати опалювальні прилади у приміщеннях з лакофарбовими та горючими матеріалами. Крім того, важливо регулярно проводити сухе та вологе прибирання.

Провід електрообігрівача не ховайте під килимом! Власне радіатор можна розміщувати тільки на підлогу, винятком є конвектор.

#цеважливо — використовуйте виключно «промислові» обігрівачі.

У випадку виникнення пожежі потрібно негайно викликати пожежну охорону за телефоном 101.