Минулого тижня в адміністрації морського порту «Южний» пройшли командно-штабні навчання з працівниками служби морської безпеки (СМБ). Навчання були присвячені відпрацюванню алгоритма дій оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах адміністрації порту — виявлення на території портового засобу підозрілого предмету, схожого на вибуховий пристрій.

За легендою навчань, піший патруль у складі працівників охорони адміністрації порту і співробітників підрозділу поліції охорони під час здійснення спільного патрулювання виявив підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій.

Працівники СМБ, згідно з відпрацьованим алгоритмом, сповістили керівництво, змінного диспетчера порту, чергових правоохоронних органів та служби безпеки портових операторів. Спільно із співробітниками поліції охорони та відділом прикордонної служби «Південний» було організовано виведення всіх осіб з «небезпечної зони» та блокування доступу до неї. Відповідним підрозділом правоохоронних органів умовно-небезпечний предмет був знешкоджений.

Під час навчань учасники вдосконалили порядок оповіщення і взаємодії та перевірили готовність служби морської безпеки адміністрації порту і правоохоронних органів до дій у випадку виникнення нештатних ситуацій на портових засобах порту «Южний».
Поставлені учбові цілі були виконані в повному обсязі.