У адміністрації морського порту «Южний» відбулось чергове засідання Ради порту. Захід пройшов сьогодні, 12 грудня. У засіданні взяли участь керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, начальник і капітан морського порту «Южний», представники власників і користувачів морських терміналів, стивідорів та інших компаній, що працюють в порту. Також на засіданні були присутні представники керівництва Лиманської районної державної адміністрації, управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської облдержадміністрації, ДП «ЧорноморНДІпроект», ПАТ «Українська залізниця», «Одеська залізниця», ТОВ «Уніпром-автодорога», ТОВ «Транспроект», ТОВ «Інж-проект».

Голова Ради порту «Южний» Максим Широков презентував учасникам засідання масштабну роботу, виконану ДП «ЧорноморНДІпроект» — План-схему розвитку морського порту «Южний». Даний документ включає в себе розрахунки, карти та креслення, побудовані на науковій основі. Планом передбачено поетапний розвиток порту та прилеглих до нього територій за наступними напрямками: морська частина, залізнична та автодорожня інфраструктури, системи енергозабезпечення тощо.

Як було зауважено під час засідання, генеральний план розвитку морського порту «Южний» буде введений в дію відповідно до законодавства найближчим часом.