Якщо Ви стали свідком здійснення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами або працівниками адміністрації морського порту «Южний», негайно надішліть про це повідомлення на електронну адресу aleksandr.vasutinsky@yuz.uspa.gov.ua (уповноважений з антикорупційної діяльності) або зателефонуйте за номером (048) 752-60-14.

Для детальнішого вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо вказати інформацію про себе і свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення розглядається, якщо приведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що наявність у повідомленні наклепу та зневаги, дискредитації посадових осіб і працівників підприємства, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Крім того повідомляємо, що в Національному агентстві з питань запобігання корупції з 28 листопада 2018 року відкрита спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію, на яку можна повідомити  про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію +38(044)200-06-91, працює у цілодобовому режимі:

  • з 9-ї год до 18 год. з понеділка по п’ятницю включно повідомлення про корупцію приймаються безпосередньо працівниками Національного агентства;
  • з 18 год. до 9 год. з понеділка по п’ятницю та в неробочі дні (святкові та вихідні) повідомлення приймаються в автоматичному режимі через автовідповідач.

Для здійснення повідомлення через автовідповідач необхідно вказати такі відомості:

  • своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку особа, що повідомляє, бажає отримати відповідь;
  • прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення;
  • обставини вчинення правопорушення.

Нагадуємо, що повідомлення повинно містити інформацію, яка стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені Національним агентством з питань запобігання корупції в межах повноважень, визначених статтею 11 Закону України «Про запобігання корупції.