Стратегія розвитку системи безпеки мореплавства піддається серйозним змінам, які відповідають міжнародному законодавству, та здійснюються в рамках виконання своїх зобов’язань за програмою інтеграції в систему ІМО.

Так, наказом начальника адміністрації морського порту «Южний» 2018 рік оголошено Роком Безпеки, який інтегрує в себе як взаємні зусилля всіх суміжних служб адміністраціі зокрема, так і суб’єктів господарювання акваторії морського порту загалом.

Програма торкнеться таких напрямків як виконання вимог ОСПЗ, охорона праці, безпека мореплавства і порятунку на морі, а також екологічна, пожежна і цивільна оборона, і крім того різні види спільних навчань, тренувань, нарад і семінарів.

Слід зазначити, що ця програма складена з урахуванням досвіду роботи порту минулих років, а також на підставі глибокого аналізу випадків і пригод різної тяжкості в транспортній галузі нашої країни та деяких європейських держав.

Колектив морського порту «Южний» готовий за всіма напрямками приступити до виконання поставлених завдань щодо організації Року Безпеки. Ми також готові до співпраці і взаємодії з усіма суб’єктами господарювання акваторії незалежно від їх форм власності.