Минулого тижня в морському порту «Южний» пройшов практичний тренінг-семінар за технологією ліквідації розливів нафти, нафтопродуктів і органічних забруднювачів в межах акваторій портів.

У навчаннях взяли участь представники адміністрації морського порту «Южний», ДП «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України», навчального закладу післядипломної освіти «Інститут морегосподарства і підприємства», представники Українського наукового центру екології моря (УкрНЦЕМ), ДП «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут морського транспорту «ЧОРНОМОРНДІПРОЕКТ» та представники громадських організацій.

Навчання проводилися за такими напрямками:
– безпека персоналу, задіяного в процесі ліквідації розливу природних органічних масел та нафти;
– огляд нормативної документації і останніх тенденцій в сфері ліквідації розливів органічних забруднювачів і нафтопродуктів;
– екологічні та економічні наслідки розливів.

Для практичного відпрацювання взаємодії було задіяно спеціалізоване судно адміністрації порту «Южний» нафтосміттєсбирач «Сі Ант».

Після закінчення практичного тренінгу учасники заходу взяли участь у круглому столі, присвяченому підбиттю підсумків та врученню сертифікатів учасникам заходу.