Сьогодні, 13 листопада, начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков вручив портовикам другу партію дипломів про закінчення City Business School за спеціальністю управління та економіка сучасного підприємства.

Дипломи отримали начальник адміністрації порту «Южний» Максим Широков, заступник начальника з економіки та фінансів Інна Яблонська, начальник відділу інформа ційних технологій Олександр Бондаренко, заступник начальника розрахункового центру Тетяна Литвиненко.

«Мені дуже приємно вручати ці документи про професійну освіту. Завдяки знанням, які портовики отримали протягом навчання, вони зможуть покращити свої навички з керівництва та зробити його більш системним та ефективним», — зазначив голова адміністрації порту «Южний» Максим Широков.

Сьогодні серед працівників адміністрації порту «Южний» дев’ять дипломованих фахівців у сфері професійного менеджменту. Нагадаємо, що портовики пройшли навчання за програмою MINI-MBA Professional в City Business School. Завдяки пройденій програмі спеціалісти адміністрації отримали можливість покращити практику з управління персоналом та розвинути необхідні бізнес- та комунікаційні навички. Програми City Business School орієнтовані на практику та можливість миттєвого застосування знань для професійного та особистісного зростання.