7 листопада у приміщенні адміністрації морського порту «Южний» пройшла чергова робоча зустріч в рамках Ukrainian Dredging Day з представниками українських і міжнародних днопоглиблювальних компаній. Цього разу фахівці адміністрації порту та апарату управління АМПУ у сфері закупівель обговорювали з представниками бізнесу питання участі у торгах на здійснення робіт з днопоглиблення відповідно до закону України «Про державні закупівлі».

«В нас за плечима — позитивний досвід проведення трьох подібних процедур. І кожного разу ми удосконалюємо цей процес, забезпечуючи його прозорість для всіх учасників ринку. Наразі готуємо тендерну документацію для проекту днопоглиблення в морському порту «Чорноморськ», і нам важливо підвищити обізнаність потенційних учасників торгів щодо термінів, механізму проведення та обов’язкових вимог, щоб нівелювати можливі помилки у їх тендерних пропозиціях та забезпечити коректність процедури з обох боків», — зазначив Максим Широков, начальник адміністрації порту «Южний», голова тендерного комітету порту.

Під час зустрічі представникам бізнесу було презентовано майбутні проекти з днопоглиблення у морському порту «Чорноморськ», після чого потенційні учасники торгів, які планується провести у Чорноморську вже найближчим часом, мали можливість отримати додаткову необхідну інформацію в рамках короткої сесії запитань організаторам аукціону.
Нагадаємо, попередня зустріч пройшла у Іллічівській філії АМПУ 23 жовтня. Організатори заходу презентували учасникам наради стратегічні інфраструктурні проекти з капітального днопоглиблення акваторій Чорноморського порту.