6 листопада відбулась зустріч керівництва адміністрації порту «Южний» та гостей з Китаю — віце-президента компанії China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) Ву Ді, а також заступника генерального директора компанії СССС Квін Бін.

Гості прибули з метою перевірки якості та рівню на виконання робіт за проектами з днопоглиблення, які сьогодні реалізуються в порту «Южний».

Під час зустрічі сторони обмінялись думками і оцінкою результативності роботи компанії CHEC та обговорили питання інвестування китайською компанією в інфраструктурні проекти порту «Южний», зокрема, можливість реконструкції та модернізації траси М-28 Одеса-Южний.
Нагадаємо, компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) виконує роботи у внутрішній акваторії порту «Южний» в рамках укладених раніше контрактів за двома проектами:

– «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний» (перша черга);
– «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів № 5-6 порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи)».

Довідка:
18 травня 2017 року адміністрація морського порту «Южний» підписала контракт з компанією China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC), згідно з яким підрядник проведе днопоглиблювальні роботи з метою створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів № 25 в морському порту «Южний».

25 травня 2017 року адміністрація морського порту «Южний» підписала другий контракт з компанією China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC) на проведення реконструкції морського підхідного каналу в морському порту «Южний». За умовами цього контракту, CHECа здійснить днопоглиблення морського підхідного каналу та операційної акваторії причалів №№ 5-6 з 19 м до 21 м, реалізуючи два пускові комплекси. Один з них передбачає днопоглиблення морського підхідного каналу та операційної акваторії причалів № 5-6 до 20 м з розширенням морського підхідного каналу зі 140 м – 180 м до 210 м – 230 м. Третій пусковий комплекс передбачає днопоглиблення підхідного каналу та операційної акваторії причалів №№ 5-6 до 21 м.