Цього тижня в адміністрації морського порту «Южний» пройшло тренування з відпрацювання практичних дій працівників у разі виникнення пожежі в серверній адміністративного корпусу з повною евакуацією персоналу та наданням першої долікарської допомоги постраждалим при отруєні чадним газом.

Мета тренування — відпрацювання сигналу «Тривога» в усіх напрямках безпеки адміністрації порту, згідно експериментальної програми «Сині конверти».

При проведенні тренування були вжиті заходи з евакуації працівників адміністрації через запасний вихід. В ході евакуації працівники мали при собі засоби індивідуального захисту (протигази). Також було виявлено «постраждалого» з признаками отруєння чадним газом. Його на ношах евакуювали з приміщення та надали першу долікарську допомогу.

Керівники структурних підрозділів доповіли про повну евакуацію своїх працівників з приміщень з наданням відомостей обліку працівників. До приїзду пожежно-рятувального підрозділу серверна була знеструмлена. Також було здійснено гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння. Для ліквідації пожежі прибуло відділення загону пожежної безпеки ДП “МТП “Южний”. Всі учасники тренування впоралися з поставленим завданням.