В адміністрації морського порту «Южний» провели третю ступінь адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці.

Контроль проходив під головуванням керівництва адміністрації порту, постійної комісії профспілкового комітету з охорони праці, керівників структурних підрозділів, служб і відділів, служби охорони праці.

«Контроль за станом охорони праці є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Він спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Контроль також є головною ланкою профілактичної роботи з попередження технологічних порушень, нещасних випадків, аварій, пожеж, професійних захворювань та інших надзвичайних подій на виробництві», — підкреслив Анатолій Соколов, в.о. начальника відділу з охорони праці.

За результатами проведення контролю найкращі результати показав відділ матеріально-технічного забезпечення адміністрації морського порту «Южний» під керівництвом Віталіни Поліщук. Також комісія відзначила високий рівень виконання вимог промислової безпеки і охорони праці на робочих місцях. Серед кращих працівників: комірник ВМТЗ Валерія Галицька, моторист-матрос лоцманського катеру «Нептун» портового флоту Юрій Лєкар, водій автогосподарства Олександр Негрескул та старший інспектор загону загальної охорони служби морської безпеки Валерій Літовенко.