З метою підготовки до електронного декларування у 2018 році всім суб’єктам декларування необхідно перевірити стан роботи раніше отриманих Електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП), для чого необхідно здійснити вхід до персонального кабінету через розділ «Задекларуй» на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за допомогою власного ЕЦП.

У випадку неможливості здійснення входу до персонального кабінету, необхідно звернутися до уповноваженого з антикорупційної діяльності (телефон 752-60-14) та адміністратора систем відділу ІТ (телефони 750-71-93, 752-62-88).

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції доводить до відома суб’єктів декларування про необхідність зміни електронних адрес російських доменів в Реєстрі декларацій.

       На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП!!!

ТАКОЖ ПОВІДОМЛЯЄМО!!!

Відповідно до статті 52 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VIІ «Про запобігання корупції» (далі – Закон) та Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) від 10 червня 2017 року № 3, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за  № 959/29089, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Під суттєвою зміною у майновому стані суб’єкта декларування розуміється отримання ним одноразового доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня року, у якому подається повідомлення.

Крім того, інформація, включена в повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування, повинна бути також відображена в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (у наступній щорічній декларації, яка охоплює звітний рік, у якому суб’єкт декларування подав відповідне повідомлення про суттєві зміни в його майновому стані), яку суб’єкт декларування подає відповідно до Закону.