«Зелена хвиля» накрила учнів міста Южне — сьогодні, 25 жовтня, в адміністрації морського порту «Южний» відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу екологічного виховання. Конкурс проходив за сприяння виконавчого комітету Южненського міської ради, а також за підтримки профспілкового комітету адміністрації морського порту «Южний».

Церемонію традиційно відкрив Максим Широков, керівник адміністрації порту. Вітаючи учасників свята, голова зазначив, що сьогодні в Україні реалізується велика кількість нових ідей і екологічних проектів і дуже відрадно, що діти южненських навчальних закладів активно беруть в цьому участь.

«Подібні конкурси дуже важливі, вони виховують правильне ставлення дітей та молоді до навколишнього середовища. В майбутньому ми намагатимемось робити такі заходи ще масштабнішими. Наш колектив дуже радий, що в 2017 році школярів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, майже в чотири рази більше, ніж в попередні роки. Сподіваємось, у подальшому географія учасників буде збільшуватися», — підкреслив Максим Широков.

«Зелена хвиля-2017» сповнена сюрпризів. Одна з родзинок цьогорічного екологічного конкурсу — логотип «Морська мураха». Відтепер він є невід’ємною частиною «Зеленої хвилі». Щодо правил проведення, організатори їх не змінювали: конкурс проводився в два етапи. В рамках першого журі визначило кращих в кожному навчальному закладі. Їх роботи потрапили у фінал і були представлені в музеї історії порту «Южний», а пізніше — в приміщенні управління адміністрації морського порту «Южний».

Цього року на конкурс було представлено близько 200 робіт юних талантів у віці від 6 до 18 років. Напередодні журі підбило підсумки і обрало найкращі малюнки, вірші та вироби, створені власноруч. Переможців обирали в 5 номінаціях: «Про природу тільки красиво», «Екологія наглядно», «Екологія своїми руками», «Екологічне фото», «Короткий кадр». Примітно, що заохочення отримали не тільки учні, а ще й викладачі, чиї вихованці посіли перші місця.

Приємним завершенням свята стала екскурсія для дітей та їхніх вчителів на унікальне судно-нафтосміттєсбирач «Sea Аnt». Саме на його честь конкурс «Зелена хвиля» отримав свій логотип — «Морська мураха».

Детальніше про переможців конкурсу дивіться найближчими днями у сюжеті TvMig Yuzhny.