Голова Комітету безпеки порту «Южний» Максим Широков виніс на розгляд учасників засідання актуальні питання: серед них впровадження комплексу заходів по забезпеченню належного рівня безпечного функціонування МП «Южний».

Зокрема обговорювались пункти проекту Плану заходів забезпечення безпеки в морському порту «Южний».
Ще одним з питань порядку денного Комітету безпеки МП «Южний» було узгодження пропозицій для створення перспективного проекту будівництва та облаштування на ділянках траси М-28 Одеса — Южний двох багатофункціональних контрольно-пропускних пунктів. Вони необхідні для обмеження доступу та здійснення контролю осіб і транспортних засобів, що потрапляють в зону прикордонного та митного контролю МП «Южний».

В роботі Комітету безпеки взяли участь голова Лиманської районної державної адміністрації Приймак Василь Михайлович, заступник Голови ДП «АМПУ» з морської та внутрішньої безпеки Гронський Сергій Володимирович, а також представники управління Укртрансбезпеки в
Одеській області, служби автомобільних доріг в Одеській області, ДП «АМПУ», правоохоронних та контролюючих органів, служб безпеки портових операторів морського порту «Южний».

В ході обговорення зазначених питань було вирішено протягом двох тижнів опрацювати проект Плану заходів забезпечення безпеки в морському порту «Южний», підготувати конструктивні пропозиції щодо створення міжвідомчої робочої групи та узгодити План заходів на наступному засіданні Комітету безпеки морського порту «Южний».