Минулого тижня для забезпечення належного рівня безпечного функціонування морського порту «Южний» в адміністрації порту пройшла робоча нарада. Головував на ній начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков. У нараді взяли участь представники апарату управління ДП «АМПУ», правоохоронних та контролюючих органів, ДСНС України, служб безпеки портових операторів, Новобілярської селищної ради та Чорноморського рибоохоронного патруля.


Максим Широков акцентував увагу на тенденції збільшення кількості порушень сторонніми особами в акваторії порту «Южний» в необлаштованих місцях стихійного відпочинку, розташованих поблизу об’єктів порту. Голова адміністрації наголосив на необхідності негайного забезпечення комплексу організаційно-правових заходів для попередження можливих нещасних випадків в акваторії та на суднохідному каналі порту.

Основна вимога, яку підтримали всі учасники наради — заборонити відкритий доступ до місць стихійного відпочинку, що мають вихід в акваторію порту і на суднохідний канал.
З боку ДП «АМПУ» в особі Володимира Реймана було запропоновано ініціювати нараду з вищезазначених питань при першому заступнику голови Одеської ОДА.