Фахівці служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» провели аудиторську перевірку функціонування СУБ адміністрації порту «Усть-Дунайськ». Такі заходи направлені на обмін досвідом та взаємодопомогу у проведенні робіт.

В свою чергу, фахівці адміністрації Усть-Дунайського порту підготували всі необхідні документи і забезпечили наявність відповідного персоналу для успішного проведення аудиту.

В ході перевірки співробітники обмінялись досвідом у вирішенні проблемних питань, а також було виявлено елементи СУБ, рекомендовані до опрацювання.
Фахівці адміністрації порту «Южний» дали колегам практичні рекомендації щодо можливого доукомплектування засобами, призначеними для оперативного реагування на можливе забруднення технологічної акваторії нафтопродуктами.

За результатами аудиторської перевірки був заповнений контрольний чек лист і складений звіт із рекомендаціями, запропонованими до впровадження.

«На мою думку, професійний погляд з боку допомагає своєчасно та в повному обсязі вирішувати питання, пов’язані з безпекою мореплавства», – зазначив Євген Харьковський, призначена особа по СУБ морського порту «Южний».