4 липня днопоглиблювальний флот компанії China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC), яка через систему Prozorro виграла тендер на ряд днопоглиблювальних робіт в порту «Южний», прибув в акваторію морського порту.

Флот прибув на борту судна «Eagle». О 17:20 годині перша група днопоглиблювального флоту встала на зовнішньому рейді, і в даний момент йде підготовка судів до спуску на воду. Перша партія днопоглиблювального флоту CHEC складається з шести суден: земснаряд, самохідна баржа, дві несамохідні баржі, буксир і катер для заведення якорів.

Флот компанії CHEC виконає роботи у внутрішній акваторії порту «Южний», в рамках укладених раніше контрактів за двома проектами:

– «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний» (перша черга);

– «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів № 5-6 порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи)».

Довідка:

18 травня 2017 року адміністрація морського порту «Южний» підписала контракт з компанією China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC), згідно з яким підрядник проведе днопоглиблювальні роботи з метою створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів № 25 в морському порту «Южний».

25 травня 2017 року адміністрація морського порту «Южний» підписала другий контракт з компанією China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC) на проведення реконструкції морського підхідного каналу в морському порту «Южний». За умовами цього контракту, CHECа здійснить днопоглиблення морського підхідного каналу та операційної акваторії причалів №№ 5-6 з 19 м до 21 м, реалізуючи два пускові комплекси. Один з них передбачає днопоглиблення морського підхідного каналу та операційної акваторії причалів № 5-6 до 20 м з розширенням морського підхідного каналу зі 140 м – 180 м до 210 м – 230 м. Третій пусковий комплекс передбачає днопоглиблення підхідного каналу та операційної акваторії причалів №№ 5-6 до 21 м.