30 червня, в адміністрації морського порту «Южний» пройшов урочистий захід, присвячений Дню працівників морського і річкового флоту. З привітальним словом перед працівниками виступив начальник адміністрації порту Максим Широков.

«Сьогодні водний транспорт — одна з ключових галузей економіки, і в цьому велика заслуга багатьох поколінь, які присвятили своє життя нелегкій праці, назавжди пов’язали свою долю з морем і рікою. Сердечно дякуємо ветеранам морського і річкового транспорту за багаторічну сумлінну працю на благо нашого порту і всієї морської галузі України. Ваш труд високо цінується сьогоднішніми портовиками, а ваш внесок у розвиток країни важко переоцінити. З надією та оптимізмом ми дивимося на нашу чудову молодь — майбутнє Українського флоту. Дякуємо вам за вірність обов’язку, обраній професії і продовження славних традицій», — звернувся до присутніх керівник.

В рамках урочистостей відбулося нагородження кращих працівників адміністрації морського порту «Южний» і ветеранів галузі.

На заході також були присутні почесні гості — представники Військово-морських Сил Збройних Сил України. Вони, з нагоди Дня працівників морського і річкового флоту, нагородили Максима Широкова нагрудним знаком командувача ВМС ЗС України.

Після закінчення офіційної частини заходу працівники адміністрації морського порту «Южний» здійснили прогулянку зовнішнім рейдом на катері.