Напередодні Дня Конституції України, 27 червня, в адміністрації морського порту «Южний» пройшло урочисте зібрання, присвячене святковій даті. З вітальною промовою виступив начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков.

Звертаючись до працівників керівник зазначив, що у житті суспільства і держави Конституція відіграє особливу роль. Вона є вищим правовим актом — фундаментом розвитку соціальних і політичних відносин. Саме дотримання закону і усвідомлення власної відповідальності за майбутнє своєї країни допоможе кожному з нас з гідністю витримати всі випробування і зміцнить єдність українського народу.

Під час заходу кращим працівникам адміністрації морського порту «Южний» вручили грамоти та подяки.

За плідну працю в галузі морського транспорту, вагомі трудові здобутки в розбудові морегосподарського комплексу області та високий професіоналізм нагороджені почесною грамотою Обласної державної адміністрації: Роман Василенко, Надія Стецюк, Олег Протас. Почесною грамотою ДП «АМПУ» — Олександр Мороз, Дмитро Сімонов, Ірина Мартинюк. Світлана Горенко, Олеся Істайфі, Мирослава Педченко відзначені грамотами адміністрації морського порту «Южний».

Оголошено подяку Виконавчого комітету Южненської міської ради Наталі Бірюковій-Коваль.