У червні 2017 року представники служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» провели аудиторську перевірку функціонування системи управління безпекою ТОВ з ІІ «Трансінвестсервіс».

Перевірка проходила на виконання вимог наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Положення про систему управління безпеки судноплавства на морському і річковому транспорті»; ст. 12, 15 Закону України «Про морські порти України», з метою підготовки до аудиту морегосподарського комплексу представниками ІМО.

Під час аудиту було перевірено ефективність функціонування системи управління безпекою підприємства.

У ході аудиторської перевірки був проведений спільний День безпеки, в рамках якого пройшло тренувальне заняття з координації дій, сил і засобів підприємств при виникненні аварійної ситуації – пожежа на вантажному причалі суб’єкта господарювання.
До ліквідації умовної аварії були залучені сили та засоби берегового складу, спеціалізованого пожежного загону та фахівців ТОВ з ІІ «Трансінвестсервіс» та спеціалізованих плавзасобів адміністрації морського порту «Южний».

Злагоджені дії працівників підприємств, диспетчерських служб під керівництвом КНС порту, показали їх готовність до оперативного реагування на ліквідацію аварії.